Dag van de Leraar 2019: Leuke tips en inspiratie

5 oktober is het zover! Spreek je waardering uit naar de docenten en doe dit met een leuk, origineel cadeau voor de Dag van de Leraar. De leerkrachten zetten zich dagelijks in en verdienen een bedankje. Doe eens iets anders en geef ze een persoonlijk presentje door een van onze blikken te bedrukken met het logo van de school of een persoonlijke tekst. En de blikken vul je natuurlijk met de lekkerste verrassingen! Zo zet je leraren en leraressen pas echt in het zonnetje en wij helpen je graag met het vinden van inspiratie voor deze feestelijke dag!

 

Dag van de Leraar ideeën

We hebben verschillende originele cadeaus voor de Dag van de Leraar. Denk bijvoorbeeld aan een leuk blikken emmertje, gevuld met schoolkrijtjes: erg toepasselijk! Of spreekt een blik gevuld met Merci-chocolaatjes of een reep Tony Chocolonely je misschien meer aan als kado voor de leraren? We hebben verschillende manieren om de leraren te bedanken. Zie verderop onze uitgelichte presentjes voor de Dag van de Leraar.

Al onze blikken zijn te voorzien van een full colour bedrukking of een mooie wikkel. Neem eens een kijkje bij onze collectie, speciaal samengesteld voor de Dag van de Leraar. Weet je nog niet precies wat je wilt? Het team van Blikkenshop staat voor je klaar om samen te brainstormen en creatieve ideeën uit te werken. Zo komen we samen tot een origineel cadeau voor leerkrachten.

We maken graag een leuk cadeau voor leerkrachten op maat en ontzorgen je van offertefase tot logistiek proces. Naast het personaliseren van de blikken cadeautjes voor docenten, kunnen wij ook de blikken voorzien van bijvoorbeeld snoep, koek, chocola of nootjes. Neem voor de mogelijkheden even contact met ons op of kijk even naar de samengestelde presentjes op onze voorbeeldenpagina. Maar je kan natuurlijk ook inspiratie putten uit onze collectie die we speciaal voor de Dag van de Leraar maakten. 

 

Populaire en originele cadeaus voor leerkrachten

Emmerblik met schoolkrijt - Dag van de LeraarOns emmertje met schoolkrijtjes is een populair cadeau voor docenten. Schoolkrijt past immers goed in het thema en het blikken emmertje kan opnieuw gebruikt worden. Hierdoor is het ook nog eens een duurzaam cadeau wat ook na de Dag van de Leraar leuk blijft. Dit bedankje kan je personaliseren met het logo van de school of met een leuke tekst. Kom je er qua design niet uit? Ook dan helpen wij je graag! Het team van Blikkenshop heeft al een groot aantal scholen geholpen om de Dag van de Leraar tot een bijzondere dag te maken. Wij zijn onze schooltijd nog lang niet vergeten en weten dat docenten de waardering verdienen voor hun dagelijkse inspanning.

We hebben bijvoorbeeld ook een A6 blik gevuld met Tony Chocolonely, Nougat of chocolate brownies: allemaal leuke cadeaus om in het kader van Dag van de Leraar uit te delen aan de docenten. Leraren zetten zich elke dag in, ze zullen dit presentje waarderen en telkens weer terugdenken aan de Dag van de Leraar. Als alternatief voor het A6 blik hebben we ook een A5 blik die we gevuld met Merci-chocola kunnen leveren. En maak deze blikken nog persoonlijker met een mooie bedrukking. Die kan je zelf ontwerpen maar dat kunnen wij natuurlijk ook voor je doen. 

 A6 blik met Tony Chocolonely - Dag van de Leraar 2019  A6 blik gevuld met nougat - Dag van de Leraar 2019  A6 blik met chocolate brownie - Dag van de leraar 2019

 

Zelf Dag van de Leraar ideeën?

Heeft deze blog je geïnspireerd voor de Dag van de Leraar, of heb je een ander origineel idee om de leerkrachten te bedanken en zit je idee niet tussen onze collectie voor de Dag van de Leraar? Bel of mail ons even, dan kijken we samen naar de mogelijkheden. Ons team staat elke werkdag van 9.00 – 17.00 voor je klaar. We zijn bereikbaar per chat, e-mail of telefoon. Zie hiervoor ook onze contactpagina.

Deel ook gerust je originele ideeën met ons! Elk jaar stellen we nieuwe cadeaus samen voor leraren en leraressen en misschien zit jouw idee hier wel tussen volgend jaar!

Toegevoegd aan je wenslijst
Mijn wenslijst
Je hebt dit product toegevoegd aan je bestelling:
Naar winkelmandje